Ukrainian English Russian

28 липня всі християни відзначали 1030 років Хрещення Київської Русі й до цієї події слухачі Дніпровського центру ПКП ДКВС України відвідали лекцію викладача циклу загальноправових дисциплін майора внутрішньої служби Мицьки Олександра Івановича за темою «Історія капеланства та роль капеланів в реалізації права людини на свободу віросповідання в пенітенціарній сфері України».

Останнім часом діяльність Церкви у виправних установах набуває дедалі більш системного і постійного характеру. Наявність Духовної підтримки від священнослужителів, зростання ролі релігії у житті суспільства вимагає розширення та зміцнення співпраці між Церквою і адміністрацією пенітенціарних установ.

09 липня 2009 року, відповідно рішення Священного Синоду, було створено Синодальний відділ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи, головним завданням якого є координація діяльності тюремних священників в Україні, спрямованої на духовне виховання засуджених і персоналу ДКВС України.

Взаємодія ДКВС із Церквою створює умови для духовно-просвітницької роботи. Їхні спільні зусилля спрямовані на реалізацію зазначених завдань, сприяють втіленню в життя християнських цінностей, примноженню добра та злагоди в державі.